Logo

PFAFF masina za sienje

Број на оглас: 1551254 | Објавен на: 12.06.2019, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


PFAFF masina za sienje, so trofazen motor.
Tel za kontakt: 070/519-760

 zzzz

Потврден огласувач