1 / 2
odlicen plac na kacanicki pat
1 €
26.11.2020 21:39

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

placot e transformiran.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Илчо
Потврден огласувач
078456584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам