Logo

RACKI ZA SEAT IBIZA I CORDOBA

Број на оглас: 1563008 | Објавен на: 06.06.2019, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: IBICA I CORDOBA

Tип на делови: Заклучување

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


-RACKITE SE IZRABOTENI OD METAL (INOX 4mm). -CENATA NA EDNA RACKA E 600den. MONTAZATA E BESPLATNA I PRAKAM PO KARGO. POVEKE OD TRI RACKI KARGOTO E MOJ TROSOK.....

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 REKLAMA

Потврден огласувач