Logo

motor i menjac od punto1.2 16v

Број на оглас: 1564301 | Објавен на: 13.10.2019, 08:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor i menjac od punto 98 god 1.2 16 v i drugi delovi............. vo delovi fiat seicento 1.1 2006 g . I vo delovi cikvecento 900 i punto 1.2. 2002g so sporring.branici.i.stopovi ekstra
za povece informaciii.na tel 078.845.983...

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач