Logo

BILNI KAPKI PROTIV VISOK SEKER VO KRVTA

Број на оглас: 1567416 | Објавен на: 03.02.2019, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


Api DIJABET БИЛНИ КАПКИ за ДИЈАБЕТЕС и РЕГУЛИРАЊЕ НА ШЕЌЕРОТ ВО КРВТА.
ПРИРОДЕН АНТИХИПЕРГЛИКЕМИК ТОНИК АНТИДИЈАБЕТИК АНТИПИРЕТИК ДИУРЕТИК АНТИХИПЕРТЕНЗИВ АНАЛГЕТИК И АНТИДИJАРЕИК.
500 мл.1200 ден.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI (претпријатие)

Потврден огласувач