1 / 12
KOVANI OGRADI
1 €
24.10.2021 08:21

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na kovani ogradi, gelenderi, kapii,mebel od kovano zelezo,
nastresnici so lim i leksan,garazni vrati i dr bravarski raboti

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
078214335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам