1 / 2
SE PRODAVA KUKA SO NIVA
10.000 €
Цената не е фиксна
02.07.2021 14:39

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

4000 m2 m²

se prodava kuka so niva vo selo galicani
informacii na tel 071-614-128

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
071614128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам