1 / 6
Kia Sorento 2.5 crdi 4x4
1 €
01.11.2022 17:35

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Prodavam kia sorento 2.5 crdi 4x4, so kozen enterier, skoro novi zimski gumi, karoseriski e dobro socuvan, motor odlicen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Davor
Потврден огласувач
070316126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам