1 / 5
Sadoper nov
4.500 МКД
30.07.2021 10:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov sadoper so dimenzija 80sirina,85 visina i 60cm dlabocina.
gi proizveduvame site drugi kujnski elementi.
na lager rabotna masa od 3800,den
visecki od 1800 den,

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

igama
Потврден огласувач
075461722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам