1 / 1
ОТКУПУВАМ ОШТЕТЕНИ МОТОРИ (ВЕСПИ,ЧОПЕРИ, КРОС И ДР.)
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 13:00

Прилеп / Прилеп

ОТКУПУВАМ ОШТЕТЕНИ, БЕЗ ДОКУМЕНТИ, ПАДНАТИ И ДР. МОТОРИ (ВЕСПИ,ЧОПЕРИ, КРОС И ДР.)

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
078363821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам