1 / 2
EDNODELEN TUNELSKI DRZAC ZA OPTIKA SO PRECNIK OD 25mm i 30mm
950 МКД
Денес 10:40

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Dostava na raka ili po kargo.Tunelski drzaci za optika za precnik 25mm i 30mm.Stavete kraj na izmestuvanje na optikata.Drzacite se za site modeli na vozdusni puski,izraboteni od visokokvalitetni aluminiumski materijal.Stega so cetiri stafa na drzacot za optika i so cetiri strafa stranicno na samata sina.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам