Logo

Prodavam zemjiste so kosteni

Број на оглас: 1625887 | Објавен на: 06.01.2019, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8633 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


8600m2 zemjiste so kosteni,19000m2 suma i livada do asfalten pat ... Zemjisteto se naogja vo Debar, cenata e 1 evro za 1m2 . KONTAKT TELEFON : 078765246

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 oglas