PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO
По Договор
Денес 06:28

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2745 m²

Тип на земјиште:

Останато

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска зона

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075558696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам