1 / 7
SE IZDAVAAT SOBI VILA BOTANIKA
1 €
Цената не е фиксна
25.01.2023 21:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Villa Botanika се наоѓа во старата битолска чаршија, наспроти бизнис центарот.
На само 150 метри од широк сокак.
Апартманите Располагаат со:
- WC
- Klima
- Smart TV
- Free WI-FI
- kafeterija
- Bezbeden svoj parking
📍Контакт: 071-334-205

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се изнајмува од:

toni
Потврден огласувач
071334205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам