Logo

Inverteri 24 na 220v - extra cena

Број на оглас: 1642172 | Објавен на: 31.05.2017, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.850 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Inverteri 12V-24V na 220V, moknost 500W, cena 1850 den. Prakame po kargo niz cela Mk.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Смајли Kомпјутери

Потврден огласувач