1 / 1
bos za pezo 1.9.i ladnak.0000
50 €
Цената е фиксна
30.09.2022 19:16

Прилеп / Прилеп

prodavam bos pumpa za pezo 19 obicen dizel.50.evr.odlicen. i ladnak sose perki za pezo 1.9.dizel.50.evra

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078369688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам