1 / 1
Prodava niva do novata obikolnica blizu k. bara
20 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 19:58

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

nivata se naoga na obikolnica skopje megu butel kluckata i orizari klucka samo zemjiste od severna strana 35000💶

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DRAGOMIR
Потврден огласувач
078-431-913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам