1 / 8
Apartman vo stariot del na gradot Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
25.04.2023 16:25

Охрид / Охрид

Апартманот е лоциран во стариот дел на градот Охрид, над Античкиот театар, во непосредна близина на Горна порта.
Апартманот располага со дневна соба и трпезарија, комплетно опремена кујна, спална соба со голем лежај и можност за помошни лежаи, тоалет и двор. Исто така има греење за во зимскиот период и посебен влез.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Jovanoska Silvana
Потврден огласувач
38978264708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам