1 / 5
SANDACI ZA PCELI NOVI !!!
1 МКД
26.05.2022 13:49

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi sandaci za pceli, komplet ili na delovi: osnova,sandak,ramki,kapak i podkapak. Cenata e so dogovor.
Kontakt telefon 070 308 161
Lice za kontakt: Zoran.

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070308161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам