1 / 12
KAMEN DEKORATIVEN
1.100 МКД
Цената не е фиксна
24.09.2022 09:59

Куманово / Куманово

PREKRASEN DEKORATIVEN KAMEN ZA UREDUVANJE NA VAS STANBEN I DELOVEN PROSTOR.KAMENOT E SO DLABOK RELJEF I PREKRASEN IZGLED(SITE SLIKI SE OD NAS DEKORATIVEN KAMEN (ne se simnuvani od internet)).PRACAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

silvana
Потврден огласувач
078212665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам