Logo

Сервис за компјутери

Број на оглас: 1685561 | Објавен на: 17.07.2019, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Вид на оглас: Се продава


Форматирање, преинсталирање на оперативни системи, услужни програми и софтвер. Дијагноза и замена на делови за персонални и лап топ компјутери. Правење бекап и враќање податоци од хард диск...

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач