Logo

IZDAVAM STAN VO STROG CENTÀR

Број на оглас: 1696630 | Објавен на: 09.10.2019, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 78 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2007

Година на реновирање: 2007

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Ul.Dame Gruev

Цена: 30 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se izdava i e vo center trosoben nov so dve spalni
Tel:078-303-040

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Stan

Потврден огласувач