Logo

EKSTRA BIROA

Број на оглас: 1698305 | Објавен на: 14.07.2019, 23:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAME BIROA EKSTRA KVALITET OD IVERICA .VENGE BOJA DIMENZII 65*50 VISINA 75 ZA SAMO 1000 DEN

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач