1 / 11
POLOVNI DELOVI ZA POLO 1.0 BEN.98GOD
99 €
Цената не е фиксна
20.09.2022 08:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2017

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

polovni delovi za polo 1.0 i 1.4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
075-593-998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам