1 / 7
Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1
3.200 €
06.06.2023 10:05

Прилеп / Прилеп

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1,

Go ima najdobriot HDI motor
Dokolku imate potreba imame i turisticki sedista.


Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Prodazba
Потврден огласувач
075461039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам