Logo

Solenoiden ventil (Соленоиден вентил)

Број на оглас: 1741838 | Објавен на: 10.05.2020, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Tip 902; Raboten napon: 24V; Nominalna el. struja: 0.6A; Max pritisok: 10bar. Vlezen otvor M12X1.5, Izlez M12X1.5.
(Neupotrebuvani)

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Darko2015

Потврден огласувач