1 / 1
NIVA SO VIKENDICA
1 МКД
18.10.2022 19:43

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Останато

nivata e so izlez na glavniot pat prilep - pletvar.vikendicata e legalizirana.ima struja i bunar za voda.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

blagoja
Потврден огласувач
075578267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам