1 / 1
Tgrajne na DPF/EGR OFF
По Договор
07.10.2022 20:30

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

330

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

izvrsuvame odstranuvajne na egr/dpf off po elektronski pat na skoro site vidovi na vozila

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avtodijagnostika
Потврден огласувач
078547391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам