1 / 5
VOLVO FH 420 DELOVI
1.000 €
Цената не е фиксна
04.06.2019 09:38

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVA K A B I N A ZA VOLVO FH 420,

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
076263531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам