1 / 11
IP KAMERI,VIDEO NADZOR,ALARMI LCD VIDEOFONI POPUST
1 €
29.11.2019 08:56

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

-DAHUA PROFESIONALNA OPREMA:
- ANALOGNI I DIGITALNI KAMERI .
-DVR SNIMACI ZA VIDEONADZOR 4,8,16,32
KANALNI HD,SO INTERNET I SLEDENJE OD MOBILEN.
-IP NETVORK MEGAPIXEL KAMERA,NVR, 4,8,16,32KANALNI.
-DVR KAMERI ZA VO KOLA 1 I 2 STRANI.
-BEZ ZICANI I ZICAN ALARM:PARADOX, DSC,GSM.
- LCD VIDEOFONI,DOMOFONI-COMMAX.
-KABLI,KONEKTORI,DRZACI,NAPOJUVANJA.
- ISPORAKA NIZ CELA DRZAVA SO KARGO.
-INFO: 077833500 OD 10 D0 20 CASOT.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

DAHUA
Потврден огласувач
077833500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам