Logo

TOUAREG 2.5 TED 4X4 R5 MODEL

Број на оглас: 1762960 | Објавен на: 18.08.2019, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOUAREG E VO EKSTRA SOSTOJBA SO NOVI GUMI ZIMSKI PLUS LETNI,SO FUL OPREMA

  Кичево

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач