1 / 7
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КАНЦЕЛАРИЈА
1.000 €
22.12.2022 09:12

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

16 m²

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - КАНЦЕЛАРИЈА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП, ВО ТРГОВСКИОТ НА ПЛОШТАД, СО ПОГЛЕД СПРЕМА ПЛОЧНИКОТ!!!
MOZE I ZA IZDAVANJE !!!
МОЖНА Е КОМПЕНЗАЦИЈА ЗА КАМИОН ВЛЕКАЧ, ПРИКОЛИЦА И СЛ.
Инфо: 071/262-540

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071/262-540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам