Logo

ELEKTRICNA TURPIJA ZA PETI SCHOLL VELVET SOFT DIMOND

Број на оглас: 1777259 | Објавен на: 28.05.2018, 11:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 850 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


ELEKTRICNA TURPIJA ZA PETI SCHOLL VELVET SOFT DIAMOND so diamanstski kristali.

KAKO NA SLIKATA
boja: roze i plava
Isporaka:
КАРГО БАЗА 110 ден ВРАТА 140 ДЕН

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  kupinainternet

Потврден огласувач