1 / 12
LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI
1 €
10.12.2022 17:21

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076473621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам