1 / 12
SE IZNAJMUVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR
По Договор
03.08.2022 23:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Се изнајмуваат нови апартмани во центарот на градот(накрши поштата и локалната самоуправа)
со клима,ТВ,интернет,машина за перење итн.
Информации на тел.070/706821 Горан

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

goran
Потврден огласувач
070706821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам