Logo

PCENICA

Број на оглас: 1800771 | Објавен на: 24.02.2019, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


imam pcenica za prodavanje okolu 6 tona

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач