1 / 12
Krovna limarija izrabotka i montaza plastificiran lim
2 €
Цената не е фиксна
19.02.2021 16:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Limar,Krov,kompletna izrabotka na krovovi od site vidovi, izrabotka i montaza na oluci, pokrivanje na hali sekakov vid na krov i krovni konstrukcii,bravarija, kompletna izrabotka na baraki,ventilacii site gradezno limarski raboti plastificiran lim Kompletna montaza, izolacija folija tervol kamena volna.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава / Можна е замена од:

Иди-кров дооел
Потврден огласувач
075331633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам