Kuka na 100m od novata avtobuska stanica na glavna ulica
1 €
02.06.2020 08:12

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Na ul trajko nikoloski br 40
Sredeni imotno pravni odnosi

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071317551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам