1 / 3
Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.10.2022 09:07

Тетово / Тетово

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi :
Pojacala
Predpojacala
Lampaski i obicni
Tuneri
CD pleeri
Bluray pleeri
Minidisc rekorderi i disketi
Dat rekorderi i dat kaseti
Gramofoni
Zvucnici i sl
Mozna razmena za ispravna i neispravna oprema.
Mozno e prevzemanje i vo Skopje pon-pet.
Servisiranje i repariranje na audio o prema.
Ponudi i sliki moze na mail: gapostolski@t-home.mk
Info samo na tel/viber 071/386-328

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава / Можна е замена од:

goran
Потврден огласувач
070371550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам