Logo

KOZNA TERMO JAKNA

Број на оглас: 1811601 | Објавен на: 05.05.2019, 05:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Кафена

Цена: 1 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat kozni termo jakni novi cena povolna.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач