Logo

KOZNI PANTOLONI

Број на оглас: 1811603 | Објавен на: 01.03.2019, 08:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Пантолони

Големина: L

Боја: Кафена

Цена: 1 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat kozni pantoloni novi, cena povolna

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач