Logo

Stan vo selo Ljubojno

Број на оглас: 1815475 | Објавен на: 12.09.2018, 00:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 70 m²

Греење: Дрва

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Север

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во село Љубојно(Преспа) на само 4 километри од Преспанско Езеро со површина од 51м2 и доградена тераса од 21м2.

078462165
078462165
078462165

  epepepep