Logo

ПОЛОВЕН МЕБЕЛ ЗА ХОТЕЛИ

Број на оглас: 1816828 | Објавен на: 02.10.2018, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава


НУДИМЕ ПОЛОВЕН МЕБЕЛ ЗА ХОТЕЛИ!

МЕБЕЛОТ Е ОД ХОТЕЛ ХИЛТОН И Е УВЕЗЕН ОД ШВАЈЦАРИЈА. ДУШЕЦИТЕ НА КРЕВЕТИТЕ СЕ КОРИСТЕНИ САМО 3 МЕСЕЦИ. ИЗРАБОТЕН Е ОД МАХАГОНИ И Е СО ГОЛЕМ КВАЛИТЕТ.

• БРАЧЕН КРЕВЕТ - СПАЛНА
• 2 ЕДИНЕЧНИ КРЕВЕТИ
• КОМОДА СО ГРАНИТНА ПЛОЧА
• НАТКАСНИ
• МАСА
• ОГЛЕДАЛО
• МАЛА СТОЛБНА ЛАМПА
• ГОЛЕМА СТОЛБНА ЛАМПА
• СТОЛ
• СТОЛ ЗА БАГАЖ
• ФОТЕЉА
• УМЕТНИЧКА СЛИКА
• ХОТЕЛСКИ МАЛ ФРИЖИДЕР
• МАЛ СЕФ СО КОД
• ТЕЛЕФОН
• 2 ПЕРНИЦИ
• 1 X ЈОРГАН
• 1 X КАФЕМАТ

ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАВЕТЕ СЕ НА 02/2531-702.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Interkom

Потврден огласувач