Logo

Se prodava bilijard 7

Број на оглас: 1824292 | Објавен на: 19.10.2019, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 850 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


-Bilijard 7 vo odlicna sostojba za koj ne e potreben nikakov komentar. Tell:077725222

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  XXX

Потврден огласувач