1 / 6
se prodava garaza vo kisela voda karsii krume kepski
3.200 €
14.10.2021 14:37

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

16 m²

se prodava podrumska garaza vo zgradata karsii krume kepeski skoloto, 3ipol na 5ipol , 16 kvadrati so struja i voda.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
072266326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам