1 / 1
Rabota za vozaci-USLOVI ODLICNI!!!
По Договор
14.12.2021 13:00

Карпош / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat dvojki za vozenje kamion (cerada)na relacija MK-EU-MK.Potrebno e da imaat E kategorija!

Uslovite na plakanje se odlicni!Dvajcata vozaci treba da se dogovorat megjusebno,nie ne spojuvame dvojki...

PLAKANJE PO KILOMETAR!!!
eden vozac 0.12eur/km prazen/poln se plakja isto
dvajca vozaci 0.15eur/km prazen/poln se plakja ista cena


076/456-757 Angele

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075311983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам