1 / 9
СЕ ИЗДАВААТ СТАНОВИ; СОБИ И АПАРТМАНИ
1.000 МКД
Цената не е фиксна
2.000 МКД
15.08.2022 10:59

Охрид / Охрид

Се издаваат студија, станови во строгиот центар во ОХРИД

Контакт лице: АНТОНИО
мобилен тел.:078/378-618

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078378618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам