Logo

AvtoKATALOZi za rezervni delovi LESNi KOLi KAMiONi

Број на оглас: 1850104 | Објавен на: 09.08.2019, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Поправка инструкции, Книги

Вид на оглас: Се продава


Најновите софтверски решенија за авто делови за пронаоѓање на резервни делови.

Најновите програми од сите познати и постоечки автомобилски и камионски брендови претставени како компјутерски програми кои значително се клуч во продажбата и нудењето на резервни делови за вашите потреби.

Програми погодни за продавници и магацини за авто делови, сервисно продажни центри, транспортни и градежни фирми како и за лична употреба за вашите моторни возила.

- Сите електронски каталози ги содржат сите делови и графички прикази, како и електрични инсталации, филтри, масла, сервиси, одржувања.

- Кај сите програми постои можност за пребарување на резервни делови по број на шасија и по број на оригинален резервен дел.

- Сите електронски каталози се поделени во категории кои се лесно разбирливи.

- DVD’ата покрај главните инсталациски датотеки, ги вклучуваат и потребните чекор по чекор инструкции за лесна инсталација на програмите.

Нарачка:

1. Одберете ги електронските каталози или програмите кои вас Ви се потребни !
2. Испратете ги вашите контакт информации на нашата е-маил адреса или СМС на телефон !
3. За во рок од 2 до 3 дена, каталозите или програмите ќе ги имате на вашата адреса !
4. Одберете програми, пратете го вашиот компјутер/лаптоп по карго, ги инсталираме одбраните програми и ви го праќаме компјутерот повторно на ваша адреса по карго. (Проверено, сигурно, брзо и ефикасно)

Достава:

1. Доставата на каталозите или програмите се врши низ цела Македонија, преку карго-откуп !
2. Цената во понудата не ги вклучува трошоците за карго достава !

НАПОМЕНА!

1. Не одговоараме ако дојде до оштетување на испратените програми преку карго !
2. Сите програми се тестирани и се во работна функција. За било каков проблем во врска со инсталацијата на програмите, во секој момент Ви стоиме на располагање !
3. Гаранцијата на програмите изнесува 3 месеци, почнувајки од датумот на достава !

Брендовите кои се достапни се следните:

Автомобилски: BMW, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DAIHATSU, FIAT, FORD, GM GLOBAL, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, JAGUAR, KIA, LAND ROVER, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SSANG YONG, SUZUKI, TOYOTA, VW, AUDI, SEAT, SKODA

Камионски: MAN, MERCEDES, IVECO, IVECO ASTRA, IVECO BUS, DAF, SCANIA, VOLVO, RENAULT, INTERNATIONAL TRUCKS, ISUZU TRUCKS, MITSUBISHI TRUCKS, SAF AXLES ,KNORR BREMSE ,BPW AXLES, TEC DOC

  eDelovi.mk

Потврден огласувач