Logo

Solarni kontroleri za polnenje na akumulatori

Број на оглас: 1852698 | Објавен на: 10.10.2019, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 30 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат неколку видови на соларни контролери за полнење на акумулатори:
- PWM -тип
10 A.....25 евра
20 A.....40 евра
30 A.....60 евра
- MPPT тип
20 А ....100 евра
30 А ....130 евра

!!!До крајот на декември ке пристигне нова пратка соларни контролери со дисплеј !!!
За поголема количина од 5 парчина имате попуст.
Испраќање и плаќање , преку Карго експрес..
Погледнете ги нашите други огласи за инвертери , соларни комплети за викендица , куќи и наводнување на:
www.mfc-solar.mk
Дополнителни информации на 070 269-000 и 048 522-000

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  МФЦ-СОЛАР

Потврден огласувач