Logo

se prodava panasonic novi fixni telefoni so garancija

Број на оглас: 1858995 | Објавен на: 06.07.2019, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava fixni telefoni panasonic so garancija 12 meseci novi mozi da se vidi za poveke info na telefon...

 Jahja phone

Потврден огласувач